8D017J20PN
Prezentarea produsului
Număr parc: 8D017J20PN
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului 8D 20C 16#22D 4#12 PIN RECP
Foi de date: 8D017J20PN.pdf
Starea stocului 935 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 935 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 8D017J20PN
Număr parc 8D017J20PN Producător Souriau Connection Technology
Descriere 8D 20C 16#22D 4#12 PIN RECP Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 935 pcs Fișa cu date 8D017J20PN.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 17-20 Shell Material Composite
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie MIL-DTL-38999 Series III, 8D
ambalare Bulk Orientare N (Normal)
Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C Numărul de poziții 20
Tipul de montare Panel Mount Caracteristică de montare Flange
Material Inflamabilitate - Introduceți materialul Thermoplastic
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Caracteristici -
Tipul de fixare Threaded descriere detaliata 20 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp
Ratingul curent 5A, 23A Materiale de contact Copper Alloy