8D017J20PD
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 8D017J20PD
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului 8D 20C 16#22D 4#12 PIN RECP
Foi de date: 8D017J20PD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 8D017J20PD
Număr parc 8D017J20PD Producător Souriau Connection Technology
Descriere 8D 20C 16#22D 4#12 PIN RECP Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 1133 pcs Fișa cu date 8D017J20PD.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 17-20 Shell Material Composite
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie MIL-DTL-38999 Series III, 8D
ambalare Bulk Orientare D
Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C Numărul de poziții 20
Tipul de montare Panel Mount Caracteristică de montare Flange
Material Inflamabilitate - Introduceți materialul Thermoplastic
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Caracteristici -
Tipul de fixare Threaded descriere detaliata 20 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp
Ratingul curent 5A, 23A Materiale de contact Copper Alloy