SIT9120AI-2BF-33E200.000000Y
SiTimeSiTime
SIT9120AI-2BF-33E200.000000Y Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SIT9120AI-2BF-33E200.000000Y
Producator / Marca: SiTime
Descrierea produsului OSC XO 3.3V 200MHZ
Foi de date: SIT9120AI-2BF-33E200.000000Y.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SIT9120AI-2BF-33E200.000000Y
Număr parc SIT9120AI-2BF-33E200.000000Y Producător SiTime
Descriere OSC XO 3.3V 200MHZ Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 46388 pcs Fișa cu date SIT9120AI-2BF-33E200.000000Y.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3.3V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serie SiT9120
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 6-SMD, No Lead producție LVDS
Alte nume 1473-23976-2
SIT9120AI-2BF-33E200.000000Y-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.032" (0.80mm)
Funcţie Enable/Disable Frecvență Stabilitate ±10ppm
Frecvență 200MHz descriere detaliata 200MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Curent - aprovizionare (Max) 55mA Curent - furnizare (dezactivare) (Max) 35mA
Rezonator de bază MEMS
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
SIT9120AI-2BF-33E212.500000E
SIT9120AI-2BF-33E212.500000E
Producători: SiTime
Descriere: -40 TO 85C, 3225, 10PPM, 3.3V, 2
In stoc: 39115 pcs
Descarca: SIT9120AI-2BF-33E212.500000E.pdf
RFQ
Producători: SiTime
In stoc: 45198 pcs
Descarca: SIT9120AI-2BF-33E25.000000E.pdf
RFQ
SIT9120AI-2BF-33E200.000000
SIT9120AI-2BF-33E200.000000
Descriere: OSC MEMS 200.0000MHZ LVDS SMD