SIT9120AI-2BF-33E200.000000T
SiTimeSiTime
SIT9120AI-2BF-33E200.000000T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SIT9120AI-2BF-33E200.000000T
Producator / Marca: SiTime
Descrierea produsului OSC XO 3.3V 200MHZ
Foi de date: SIT9120AI-2BF-33E200.000000T.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SIT9120AI-2BF-33E200.000000T
Număr parc SIT9120AI-2BF-33E200.000000T Producător SiTime
Descriere OSC XO 3.3V 200MHZ Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 46147 pcs Fișa cu date SIT9120AI-2BF-33E200.000000T.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3.3V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serie SiT9120
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 6-SMD, No Lead producție LVDS
Alte nume 1473-23975-2
SIT9120AI-2BF-33E200.000000T-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.032" (0.80mm)
Funcţie Enable/Disable Frecvență Stabilitate ±10ppm
Frecvență 200MHz descriere detaliata 200MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Curent - aprovizionare (Max) 55mA Curent - furnizare (dezactivare) (Max) 35mA