SIT9002AC-233N25EX200.00000T
SiTimeSiTime
SIT9002AC-233N25EX200.00000T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SIT9002AC-233N25EX200.00000T
Producator / Marca: SiTime
Descrierea produsului OSC MEMS 200.0000MHZ LVDS SMD
Foi de date: SIT9002AC-233N25EX200.00000T.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SIT9002AC-233N25EX200.00000T
Număr parc SIT9002AC-233N25EX200.00000T Producător SiTime
Descriere OSC MEMS 200.0000MHZ LVDS SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 14910 pcs Fișa cu date SIT9002AC-233N25EX200.00000T.pdf
Tensiune - Aprovizionare 2.5V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serie SiT9002
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 6-SMD, No Lead producție LVDS
Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.032" (0.80mm) Funcţie Enable/Disable
Frecvență Stabilitate ±50ppm Frecvență 200MHz
descriere detaliata 200MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 77mA