SIT9002AC-232N33EB66.66667Y
SiTimeSiTime
SIT9002AC-232N33EB66.66667Y Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SIT9002AC-232N33EB66.66667Y
Producator / Marca: SiTime
Descrierea produsului OSC XO 66.66667MHZ OE 0.25%
Foi de date: SIT9002AC-232N33EB66.66667Y.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SIT9002AC-232N33EB66.66667Y
Număr parc SIT9002AC-232N33EB66.66667Y Producător SiTime
Descriere OSC XO 66.66667MHZ OE 0.25% Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 21623 pcs Fișa cu date SIT9002AC-232N33EB66.66667Y.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3.3V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serie SiT9002
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 6-SMD, No Lead producție LVDS
Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.032" (0.80mm) Funcţie Enable/Disable
Frecvență Stabilitate ±25ppm Frecvență 66.66667MHz
descriere detaliata 66.66667MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 85mA