SIT3822AC-1D2-25EE622.000000T
SiTimeSiTime
SIT3822AC-1D2-25EE622.000000T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SIT3822AC-1D2-25EE622.000000T
Producator / Marca: SiTime
Descrierea produsului OSC VCXO 622.0000MHZ LVPECL SMD
Foi de date: SIT3822AC-1D2-25EE622.000000T.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SIT3822AC-1D2-25EE622.000000T
Număr parc SIT3822AC-1D2-25EE622.000000T Producător SiTime
Descriere OSC VCXO 622.0000MHZ LVPECL SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3573 pcs Fișa cu date SIT3822AC-1D2-25EE622.000000T.pdf
Tensiune - Aprovizionare 2.5V Tip VCXO
Dimensiune / Dimensiune 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serie SiT3822
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 6-SMD, No Lead producție LVPECL
Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.039" (1.00mm) Funcţie Enable/Disable
Frecvență Stabilitate ±25ppm Frecvență 622MHz
descriere detaliata 622MHz VCXO LVPECL Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 69mA
Curent - furnizare (dezactivare) (Max) 35mA Rezonator de bază MEMS
Punctul de tragere absolut (APR) ±70ppm