SIT3822AC-1D-33NX
SiTimeSiTime
SIT3822AC-1D-33NX Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SIT3822AC-1D-33NX
Producator / Marca: SiTime
Descrierea produsului OSC PROG LVPECL 3.3V 10PPM SMD
Foi de date: 1.SIT3822AC-1D-33NX.pdf2.SIT3822AC-1D-33NX.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SIT3822AC-1D-33NX
Număr parc SIT3822AC-1D-33NX Producător SiTime
Descriere OSC PROG LVPECL 3.3V 10PPM SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3768 pcs Fișa cu date 1.SIT3822AC-1D-33NX.pdf2.SIT3822AC-1D-33NX.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3.3V Tip VCXO
Spread Spectrum Bandwidth - Dimensiune / Dimensiune 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Serie SiT3822 Evaluări -
Tip programabil Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) ambalare Bulk
Pachet / Caz 6-SMD, No Lead producție LVPECL
Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C Tipul de montare Surface Mount
Înălţime 0.039" (1.00mm) Funcţie -
Frecvență Stabilitate (Total) - Frecvență Stabilitate ±10ppm
descriere detaliata VCXO LVPECL 220MHz ~ 625MHz Programmable Oscillator 3.3V 6-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 69mA
Rezonator de bază MEMS Interval de frecvență disponibil 220MHz ~ 625MHz