SMBJ36CATR
Sensitron Semiconductor / SMC Diode SolutionsSensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
SMBJ36CATR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SMBJ36CATR
Producator / Marca: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Descrierea produsului TVS DIODE 36V 58.1V SMB
Foi de date: SMBJ36CATR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SMBJ36CATR
Număr parc SMBJ36CATR Producător Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Descriere TVS DIODE 36V 58.1V SMB Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 239564 pcs Fișa cu date SMBJ36CATR.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 36V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 58.1V
Tensiune - Defalcare (Min) 40V Tip Zener
Pachetul dispozitivului furnizor SMB (DO-214AA) Serie SMBJ
Protecția liniei electrice No Power - vârf de vârf 600W
ambalare Cut Tape (CT) Pachet / Caz DO-214AA, SMB
Alte nume 1655-1633-1 Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 10.3A