SMBJ36CAE3/TR13
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
SMBJ36CAE3/TR13 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SMBJ36CAE3/TR13
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului TVS DIODE 36VWM 58.1VC SMBJ
Foi de date: SMBJ36CAE3/TR13.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SMBJ36CAE3/TR13
Număr parc SMBJ36CAE3/TR13 Producător Microsemi Corporation
Descriere TVS DIODE 36VWM 58.1VC SMBJ Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 455875 pcs Fișa cu date SMBJ36CAE3/TR13.pdf
Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 40V Tensiune - Breakover 1
Tensiune - Defalcare (Min) 36V Tensiune - Defalcare SMBJ (DO-214AA)
Tip Zener Serie -
Starea RoHS Tape & Reel (TR) Ripple Current - Frecvență scăzută General Purpose
Protecția liniei electrice 600W Power - vârf de vârf 10.3A
Polarizare DO-214AA, SMB Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului SMBJ36CAE3/TR13 Descriere TVS DIODE 36VWM 58.1VC SMBJ
Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 58.1V Capacitate @ Frecventa -