VN1160T-E
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
VN1160T-E Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: VN1160T-E
Producator / Marca: STMicroelectronics
Descrierea produsului IC OFF-LINE CONVERTER 60V TO-220
Foi de date: VN1160T-E.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile VN1160T-E
Număr parc VN1160T-E Producător STMicroelectronics
Descriere IC OFF-LINE CONVERTER 60V TO-220 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 91165 pcs Fișa cu date VN1160T-E.pdf
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 9 V ~ 16 V Tensiune - Defalcare -