VN1206L-G-P002
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: VN1206L-G-P002
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului MOSFET N-CH 120V 0.23A TO92-3
Foi de date: VN1206L-G-P002.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile VN1206L-G-P002
Număr parc VN1206L-G-P002 Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere MOSFET N-CH 120V 0.23A TO92-3 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 80985 pcs Fișa cu date VN1206L-G-P002.pdf
Vgs (a) (Max) @ Id 2V @ 1mA Vgs (Max) ±30V
Tehnologie MOSFET (Metal Oxide) Pachetul dispozitivului furnizor TO-92-3
Serie - Rds On (Max) @ Id, Vgs 6 Ohm @ 500mA, 10V
Distrugerea puterii (Max) 1W (Tc) ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) (Formed Leads) Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Capacitate de intrare (Ciss) (Max) @ Vds 125pF @ 25V
Tipul FET N-Channel FET Feature -
Tensiunea de transmisie (valorile max. 2.5V, 10V Scurgeți la sursa de tensiune (Vdss) 120V
descriere detaliata N-Channel 120V 230mA (Tj) 1W (Tc) Through Hole TO-92-3 Curent - scurgere continuă (Id) @ 25 ° C 230mA (Tj)