VIPER20ASPTR-E
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
VIPER20ASPTR-E Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: VIPER20ASPTR-E
Producator / Marca: STMicroelectronics
Descrierea produsului IC SWIT SMPS CM OTP POWERSO10
Foi de date: VIPER20ASPTR-E.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile VIPER20ASPTR-E
Număr parc VIPER20ASPTR-E Producător STMicroelectronics
Descriere IC SWIT SMPS CM OTP POWERSO10 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 28238 pcs Fișa cu date VIPER20ASPTR-E.pdf
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 8 V ~ 15 V Tensiune - pornire 11V
Tensiune - Defalcare 700V Topologie Flyback
Pachetul dispozitivului furnizor 10-PowerSO Serie VIPER™
Putere (Wați) 20W ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz PowerSO-10 Exposed Bottom Pad Ieșire de ieșire Isolated
Alte nume 497-6164-1 Temperatura de Operare -
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Întrerupător (i) intern (i) Yes
Frecvență - Comutare Up to 200kHz Protecție la defecțiuni Current Limiting, Over Temperature
Ciclul de funcționare - descriere detaliata Converter Offline Flyback Topology Up to 200kHz 10-PowerSO