VIPER20A-E
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
VIPER20A-E Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: VIPER20A-E
Producator / Marca: STMicroelectronics
Descrierea produsului IC SWIT SMPS CM OTP PENTAWATT5
Foi de date: VIPER20A-E.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile VIPER20A-E
Număr parc VIPER20A-E Producător STMicroelectronics
cantitate valabila 56041 pcs Fișa cu date VIPER20A-E.pdf
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 8 V ~ 15 V Tensiune - pornire 11V
Tensiune - Defalcare 700V Topologie Flyback
Pachetul dispozitivului furnizor 5-PENTAWATT Serie VIPER™
Putere (Wați) 20W ambalare Tube
Pachet / Caz Pentawatt-5 HV (Bent and Staggered Leads) Ieșire de ieșire Isolated
Alte nume 497-6796-5
VIPER20A-E-ND
Temperatura de Operare -
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Întrerupător (i) intern (i) Yes
Frecvență - Comutare Up to 200kHz Protecție la defecțiuni Current Limiting, Over Temperature
Ciclul de funcționare - descriere detaliata Converter Offline Flyback Topology Up to 200kHz 5-PENTAWATT