LD3985J25R
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LD3985J25R Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LD3985J25R
Producator / Marca: STMicroelectronics
Descrierea produsului IC REG LIN 2.5V 150MA 5FLIPCHIP
Foi de date: LD3985J25R.pdf
  • Mesaj
Specificațiile LD3985J25R
Număr parc LD3985J25R Producător STMicroelectronics
Descriere IC REG LIN 2.5V 150MA 5FLIPCHIP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4036 pcs Fișa cu date LD3985J25R.pdf
Dropout de tensiune (Max) 0.1V @ 150mA Tensiune - ieșire (min / fix) 2.5V
Tensiune - ieșire (Max) - Tensiune - Intrare (Max) 6V
Pachetul dispozitivului furnizor 5-FlipChip (1.59x1.24) Serie -
Caracteristici de protecție Over Current, Over Temperature ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 5-WFBGA, FCBGA PSRR 60dB ~ 50dB (1kHz ~ 10kHz)
Tipul de ieșire Fixed Configurarea ieșirii Positive
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Numărul autorităților de reglementare 1
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant descriere detaliata Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 150mA 5-FlipChip (1.59x1.24)
Curent - aprovizionare (Max) 250µA Curent - Quiescent (Iq) 150µA
Curent - ieșire 150mA Caracteristici de control Enable