LD3985J18R
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LD3985J18R Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LD3985J18R
Producator / Marca: STMicroelectronics
Descrierea produsului IC REG LIN 1.8V 150MA 5FLIPCHIP
Foi de date: LD3985J18R.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LD3985J18R
Număr parc LD3985J18R Producător STMicroelectronics
Descriere IC REG LIN 1.8V 150MA 5FLIPCHIP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 87180 pcs Fișa cu date LD3985J18R.pdf
Dropout de tensiune (Max) - Tensiune - ieșire (min / fix) 1.8V
Tensiune - ieșire (Max) - Tensiune - Intrare (Max) 6V
Pachetul dispozitivului furnizor 5-FlipChip (1.59x1.24) Serie -
Caracteristici de protecție Over Current, Over Temperature ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz 5-WFBGA, FCBGA PSRR 60dB ~ 50dB (1kHz ~ 10kHz)
Tipul de ieșire Fixed Configurarea ieșirii Positive
Alte nume 497-1526-1 Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C
Numărul autorităților de reglementare 1 Tipul de montare Surface Mount
descriere detaliata Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 150mA 5-FlipChip (1.59x1.24) Curent - aprovizionare (Max) 250µA
Curent - Quiescent (Iq) 150µA Curent - ieșire 150mA