MG-200-A-9V-R
SSI Technologies, Inc.SSI Technologies, Inc.
MG-200-A-9V-R Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MG-200-A-9V-R
Producator / Marca: SSI Technologies, Inc.
Descrierea produsului SENSOR DIGITAL GAUGE 200PSI LCD
Foi de date: MG-200-A-9V-R.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 577 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 577 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
5 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MG-200-A-9V-R
Număr parc MG-200-A-9V-R Producător SSI Technologies, Inc.
cantitate valabila 577 pcs Fișa cu date MG-200-A-9V-R.pdf
Tensiune - Aprovizionare 9V Stilul de terminare -
Pachetul dispozitivului furnizor MediaGauge Serie MG-9V
Tip de presiune Vented Gauge Stilul portului Threaded
Dimensiunea portului Male - 1/4" (6.35mm) NPT Pachet / Caz Module Box with Display
Tipul de ieșire Wheatstone Bridge producție LCD Display
Alte nume 734-1149
734-1149-ND
MG-200-A-9V-F-R
MG200A9VR
Temperatura de Operare -10°C ~ 60°C
Presiunea de lucru 200 PSI (1378.95 kPa) Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Presiune maximă 600 PSI (4136.85 kPa) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Caracteristici Temperature Compensated descriere detaliata Pressure Sensor 200 PSI (1378.95 kPa) Vented Gauge Male - 1/4" (6.35mm) NPT LCD Display Module Box with Display
Precizie ±0.25%
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MG-200
MG-200
Producători: Mechatronics
Descriere: 225MM FINGER GUARD