SM8S36-7001HE4/2N
Vishay Semiconductor Diodes Division
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SM8S36-7001HE4/2N
Producator / Marca: Vishay Semiconductor Diodes Division
Descrierea produsului TVS DIODE 36VWM DO218AB
Foi de date: SM8S36-7001HE4/2N.pdf
  • Mesaj
Specificațiile SM8S36-7001HE4/2N
Număr parc SM8S36-7001HE4/2N Producător Vishay Semiconductor Diodes Division
Descriere TVS DIODE 36VWM DO218AB Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3366 pcs Fișa cu date SM8S36-7001HE4/2N.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 1 Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 40V
Tensiune - Defalcare (Min) 36V Tensiune - Defalcare DO-218AB
Tip Zener Serie Automotive, AEC-Q101, PAR®
Starea RoHS Tape & Reel (TR) Ripple Current - Frecvență scăzută Automotive
Protecția liniei electrice 6600W (6.6kW) Power - vârf de vârf 103A
Polarizare DO-218AB Temperatura de Operare -55°C ~ 175°C (TJ)
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului SM8S36-7001HE4/2N Descriere TVS DIODE 36VWM DO218AB
Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 64.3V Capacitate @ Frecventa -
Canalele bidirecționale No
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
SM8S36-E3/2D
SM8S36-E3/2D
Producători: Electro-Films (EFI) / Vishay
Descriere: TVS DIODE 36V 64.3V DO218AB
In stoc: 4493 pcs
Descarca: SM8S36-E3/2D.pdf
RFQ
SM8S33AHE3_A/I
SM8S33AHE3_A/I
Descriere: TVS DIODE 33V 53.3V DO218AB