SM8S36-2HE3/I
Vishay Semiconductor Diodes Division
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SM8S36-2HE3/I
Producator / Marca: Vishay Semiconductor Diodes Division
Descrierea produsului TVS DIODE 36VWM DO218AB
Foi de date: SM8S36-2HE3/I.pdf
  • Mesaj
Specificațiile SM8S36-2HE3/I
Număr parc SM8S36-2HE3/I Producător Vishay Semiconductor Diodes Division
Descriere TVS DIODE 36VWM DO218AB Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2739 pcs Fișa cu date SM8S36-2HE3/I.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 1 Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 40V
Tensiune - Defalcare (Min) 36V Tensiune - Defalcare DO-218AB
Tip Zener Serie Automotive, AEC-Q101, PAR®
Starea RoHS Tape & Reel (TR) Ripple Current - Frecvență scăzută Automotive
Protecția liniei electrice 6600W (6.6kW) Power - vârf de vârf 103A
Polarizare DO-218AB Temperatura de Operare -55°C ~ 175°C (TJ)
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului SM8S36-2HE3/I Descriere TVS DIODE 36VWM DO218AB
Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 64.3V Capacitate @ Frecventa -