PBT-RP015SN1SS0ALA0Z
N/A
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PBT-RP015SN1SS0ALA0Z
Producator / Marca: N/A
Descrierea produsului PRESSURE TRANS 0-15 PSI
Foi de date:
Starea stocului 514 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 514 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PBT-RP015SN1SS0ALA0Z
Număr parc PBT-RP015SN1SS0ALA0Z Producător N/A
Descriere PRESSURE TRANS 0-15 PSI Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 514 pcs Fișa cu date
Tensiune - Aprovizionare 8 V ~ 35 V Stilul de terminare Connector
Pachetul dispozitivului furnizor - Serie -
Tip de presiune Gauge Stilul portului Threaded
Dimensiunea portului Female - 1/4" (6.35mm) NPT Pachet / Caz Cylinder
Tipul de ieșire Analog Current producție 4 mA ~ 20 mA
Alte nume 1882-1343
Temperatura de Operare 0°C ~ 80°C
Presiunea de lucru 15 PSI (103.42 kPa) Presiune maximă -
Caracteristici - descriere detaliata Pressure Sensor 15 PSI (103.42 kPa) Gauge Female - 1/4" (6.35mm) NPT 4 mA ~ 20 mA Cylinder
Precizie 1%