PBT-RP100AN1SS0AMA0Z
N/A
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PBT-RP100AN1SS0AMA0Z
Producator / Marca: N/A
Descrierea produsului SEN PRESS 0-100PSI
Foi de date:
Starea stocului 352 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 352 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PBT-RP100AN1SS0AMA0Z
Număr parc PBT-RP100AN1SS0AMA0Z Producător N/A
Descriere SEN PRESS 0-100PSI Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 352 pcs Fișa cu date
Tensiune - Aprovizionare 8 V ~ 35 V Stilul de terminare Connector
Pachetul dispozitivului furnizor - Serie -
Tip de presiune Gauge Stilul portului Threaded
Dimensiunea portului Female - 1/4" (6.35mm) NPT Pachet / Caz Cylinder, Metal
Tipul de ieșire Analog Current producție 4 mA ~ 20 mA
Alte nume 6048686 Temperatura de Operare 0°C ~ 80°C
Presiunea de lucru 100 PSI (689 kPa) Presiune maximă -
Caracteristici - descriere detaliata Pressure Sensor 100 PSI (689 kPa) Gauge Female - 1/4" (6.35mm) NPT 4 mA ~ 20 mA Cylinder, Metal
Precizie ±0.5%