IQ40-20BNOKC0K
N/A
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: IQ40-20BNOKC0K
Producator / Marca: N/A
Descrierea produsului SEN PROX NPN NC M12 SHRT
Foi de date:
Starea stocului 840 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 840 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile IQ40-20BNOKC0K
Număr parc IQ40-20BNOKC0K Producător N/A
Descriere SEN PROX NPN NC M12 SHRT Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 840 pcs Fișa cu date
Tensiune - Aprovizionare 10 V ~ 30 V Stilul de terminare Connector
ecranare Shielded Serie -
Tip senzor Inductive Distanța de detectare 0.787" (20mm)
Frecvență de răspuns 150Hz Pachet / Caz Module
Tipul de ieșire NPN-NC, 3-Wire Alte nume 1071848
Temperatura de Operare -25°C ~ 85°C (TA) Material - Corp Plastic
Ingress Protection IP67, IP68, IP69K Indicator LED
descriere detaliata Inductive Proximity Sensor 0.787" (20mm) IP67, IP68, IP69K Module