IQ40-20BPPKC0S
Prezentarea produsului
Număr parc: IQ40-20BPPKC0S
Producator / Marca: N/A
Descrierea produsului SEN PROX PNP COMP TERM+M12 LONG
Foi de date:
Starea stocului 814 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 814 pcs
  • Mesaj
Specificațiile IQ40-20BPPKC0S
Număr parc IQ40-20BPPKC0S Producător N/A
Descriere SEN PROX PNP COMP TERM+M12 LONG Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 814 pcs Fișa cu date
Tensiune - Aprovizionare 10 V ~ 30 V Stilul de terminare Connector
ecranare Shielded Serie -
Tip senzor Inductive Distanța de detectare 0.787" (20mm)
Frecvență de răspuns 150Hz Pachet / Caz Module
Tipul de ieșire PNP-NC/NO, 4-Wire Alte nume 1071862
Temperatura de Operare -25°C ~ 85°C (TA) Material - Corp Plastic
Ingress Protection IP67, IP68, IP69K Indicator LED
descriere detaliata Inductive Proximity Sensor 0.787" (20mm) IP67, IP68, IP69K Module