IME30-10BPSZC0S
Prezentarea produsului
Număr parc: IME30-10BPSZC0S
Producator / Marca: N/A
Descrierea produsului SENSOR PROX PNP-NO 10MM M30
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile IME30-10BPSZC0S
Număr parc IME30-10BPSZC0S Producător N/A
Descriere SENSOR PROX PNP-NO 10MM M30 Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 1680 pcs Fișa cu date
Tensiune - Aprovizionare 10 V ~ 30 V Stilul de terminare Connector
ecranare Unshielded Serie -
Tip senzor Inductive Distanța de detectare 0.394" (10mm)
Frecvență de răspuns 500Hz Pachet / Caz Cylinder, Threaded - M30
Tipul de ieșire PNP-NO, 3-Wire Alte nume 1040998
Temperatura de Operare -25°C ~ 75°C Material - Corp Nickel-Plated Brass
Ingress Protection IP67 Indicator LED
descriere detaliata Inductive Proximity Sensor 0.394" (10mm) IP67 Cylinder, Threaded - M30