IME30-10BPSZC0K
N/A
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: IME30-10BPSZC0K
Producator / Marca: N/A
Descrierea produsului SEN PROX SHRT SHLD PNP NO M12
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile IME30-10BPSZC0K
Număr parc IME30-10BPSZC0K Producător N/A
Descriere SEN PROX SHRT SHLD PNP NO M12 Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 1511 pcs Fișa cu date
Tensiune - Aprovizionare 10 V ~ 30 V Stilul de terminare Connector
ecranare Shielded Serie -
Tip senzor Inductive Distanța de detectare 0.394" (10mm)
Frecvență de răspuns 500Hz Pachet / Caz Cylinder, Threaded - M30
Tipul de ieșire PNP-NO, 3-Wire Alte nume 1040997
Temperatura de Operare -25°C ~ 75°C (TA) Material - Corp Plastic
Ingress Protection IP67 Indicator LED
descriere detaliata Inductive Proximity Sensor 0.394" (10mm) IP67 Cylinder, Threaded - M30