UAL50-3R3F8
RiedonRiedon
UAL50-3R3F8 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UAL50-3R3F8
Producator / Marca: Riedon
Descrierea produsului RES CHAS MNT 3.3 OHM 1% 50W
Foi de date: 1.UAL50-3R3F8.pdf2.UAL50-3R3F8.pdf
  • Mesaj
Specificațiile UAL50-3R3F8
Număr parc UAL50-3R3F8 Producător Riedon
Descriere RES CHAS MNT 3.3 OHM 1% 50W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 21036 pcs Fișa cu date 1.UAL50-3R3F8.pdf2.UAL50-3R3F8.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C
Dimensiune / Dimensiune 1.969" L x 1.142" W (50.00mm x 29.00mm) Serie UAL
Rezistenţă 3.3 Ohms Putere (Wați) 50W
ambalare Bulk Pachet / Caz Axial, Box
Alte nume 696-1512
UAL-50 3.3 OHM 1%
UAL-50-3.3F
UAL-50-3.3F-ND
UAL50-3R3F8-ND
UAL503R3F8
Temperatura de Operare -55°C ~ 275°C
Caracteristică de montare Flanges Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb Solder Lugs Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.630" (16.00mm) Caracteristici Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Rata de eșec - descriere detaliata 3.3 Ohms ±1% 50W Wirewound Chassis Mount Resistor