UAL50-330RF8
RiedonRiedon
UAL50-330RF8 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UAL50-330RF8
Producator / Marca: Riedon
Descrierea produsului RES CHAS MNT 330 OHM 1% 50W
Foi de date: 1.UAL50-330RF8.pdf2.UAL50-330RF8.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UAL50-330RF8
Număr parc UAL50-330RF8 Producător Riedon
Descriere RES CHAS MNT 330 OHM 1% 50W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 26972 pcs Fișa cu date 1.UAL50-330RF8.pdf2.UAL50-330RF8.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±20ppm/°C
Dimensiune / Dimensiune 1.969" L x 1.142" W (50.00mm x 29.00mm) Serie UAL
Rezistenţă 330 Ohms Putere (Wați) 50W
ambalare Bulk Pachet / Caz Axial, Box
Alte nume 696-1298
UAL50-330RF8-ND
UAL50330RF8
Temperatura de Operare -55°C ~ 275°C
Caracteristică de montare Flanges Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb Solder Lugs Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.630" (16.00mm) Caracteristici Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Rata de eșec - descriere detaliata 330 Ohms ±1% 50W Wirewound Chassis Mount Resistor