SM15-100RX
RiedonRiedon
SM15-100RX Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SM15-100RX
Producator / Marca: Riedon
Descrierea produsului RES 100 OHM 0.175W 0.01% AXIAL
Foi de date: SM15-100RX.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SM15-100RX
Număr parc SM15-100RX Producător Riedon
Descriere RES 100 OHM 0.175W 0.01% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 12999 pcs Fișa cu date SM15-100RX.pdf
Toleranţă ±0.01% Coeficientul de temperatură ±20ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.185" Dia x 0.374" L (4.70mm x 9.50mm)
Serie 100/SM/PC Rezistenţă 100 Ohms
Putere (Wați) 0.175W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Alte nume 696-1524
SM15-100RX8
Temperatura de Operare -55°C ~ 145°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 100 Ohms ±0.01% 0.175W Through Hole Resistor Axial Wirewound