SM15-100RB
RiedonRiedon
SM15-100RB Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SM15-100RB
Producator / Marca: Riedon
Descrierea produsului RES 100 OHM 0.175W 0.1% AXIAL
Foi de date: SM15-100RB.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SM15-100RB
Număr parc SM15-100RB Producător Riedon
Descriere RES 100 OHM 0.175W 0.1% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 22160 pcs Fișa cu date SM15-100RB.pdf
Toleranţă ±0.1% Coeficientul de temperatură ±20ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.185" Dia x 0.374" L (4.70mm x 9.50mm)
Serie 100/SM/PC Rezistenţă 100 Ohms
Putere (Wați) 0.175W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Alte nume 696-1525
SM15-100RB8
Temperatura de Operare -55°C ~ 145°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 100 Ohms ±0.1% 0.175W Through Hole Resistor Axial Wirewound