FPS2B-0R075F1
RiedonRiedon
FPS2B-0R075F1 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FPS2B-0R075F1
Producator / Marca: Riedon
Descrierea produsului RES 0.075 OHM 1% 1.5W D2PAK
Foi de date: FPS2B-0R075F1.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile FPS2B-0R075F1
Număr parc FPS2B-0R075F1 Producător Riedon
Descriere RES 0.075 OHM 1% 1.5W D2PAK Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 15004 pcs Fișa cu date FPS2B-0R075F1.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor D²PAK Dimensiune / Dimensiune 0.500" L x 0.400" W (12.70mm x 10.16mm)
Serie FPS Rezistenţă 75 mOhms
Putere (Wați) 1.5W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Alte nume FPS2-T2200.075TR
FPS2-T2200.075TR-ND
FPS2B-0R075F1TR
Temperatura de Operare -40°C ~ 130°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.161" (4.10mm) Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 75 mOhms ±1% 1.5W Chip Resistor TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Metal Foil