FPS2B-0R0075F1
RiedonRiedon
FPS2B-0R0075F1 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FPS2B-0R0075F1
Producator / Marca: Riedon
Descrierea produsului RES SMD 0.0075 OHM 1% 15W D2PAK
Foi de date: FPS2B-0R0075F1.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile FPS2B-0R0075F1
Număr parc FPS2B-0R0075F1 Producător Riedon
Descriere RES SMD 0.0075 OHM 1% 15W D2PAK Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 17830 pcs Fișa cu date FPS2B-0R0075F1.pdf
Tensiunea nominală - AC - Tensiune - Lucrare 15W
Tensiune - Defalcare D²PAK Grosime (Max) ±1000ppm/°C
Dimensiune / Dimensiune 0.500" L x 0.400" W (12.70mm x 10.16mm) Serie FPS
Starea RoHS Tape & Reel (TR) Polarizare TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Alte nume FPS2-T2200.0075TR
FPS2-T2200.0075TR-ND
FPS2B-0R0075F1TR
Temperatura de Operare -40°C ~ 130°C
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul producătorului FPS2B-0R0075F1
Înălțime - așezată (Max) 0.161" (4.10mm) Caracteristici -
lui FIFO 2 Descriere extinsă 0.0075 Ohm ±1% 15W Chip Resistor TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Metal Foil
ESR (rezistență în serie echivalentă) ±1% Descriere RES SMD 0.0075 OHM 1% 15W D2PAK