RT9164A-33GG
RichtekRichtek
Richtek
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RT9164A-33GG
Producator / Marca: Richtek
Descrierea produsului IC REG LINEAR 3.3V 1A SOT223
Foi de date: RT9164A-33GG.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2500 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RT9164A-33GG
Număr parc RT9164A-33GG Producător Richtek
Descriere IC REG LINEAR 3.3V 1A SOT223 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 238309 pcs Fișa cu date RT9164A-33GG.pdf
Dropout de tensiune (Max) 1.4V @ 1A Tensiune - ieșire (min / fix) 3.3V
Tensiune - ieșire (Max) - Tensiune - Intrare (Max) 14V
Pachetul dispozitivului furnizor SOT-223 Serie -
Caracteristici de protecție Over Current, Over Temperature ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz TO-261-4, TO-261AA PSRR 72dB (120Hz)
Tipul de ieșire Fixed Configurarea ieșirii Positive
Alte nume 1028-1063-2
RT9164A-33GG-ND
RT9164A33GG
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C
Numărul autorităților de reglementare 1 Tipul de montare Surface Mount
descriere detaliata Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 1A SOT-223 Curent - Quiescent (Iq) 10mA
Curent - ieșire 1A Caracteristici de control -