RT9164A-18GG
RichtekRichtek
Richtek
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RT9164A-18GG
Producator / Marca: Richtek
Descrierea produsului IC REG LINEAR 1.8V 1A SOT223
Foi de date: RT9164A-18GG.pdf
  • Mesaj
Specificațiile RT9164A-18GG
Număr parc RT9164A-18GG Producător Richtek
Descriere IC REG LINEAR 1.8V 1A SOT223 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6610 pcs Fișa cu date RT9164A-18GG.pdf
Dropout de tensiune (Max) 1.4V @ 1A Tensiune - ieșire (min / fix) 1.8V
Tensiune - ieșire (Max) - Tensiune - Intrare (Max) 14V
Pachetul dispozitivului furnizor SOT-223 Serie -
Caracteristici de protecție Over Current, Over Temperature ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz TO-261-4, TO-261AA PSRR 72dB (120Hz)
Tipul de ieșire Fixed Configurarea ieșirii Positive
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Numărul autorităților de reglementare 1
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant descriere detaliata Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 1A SOT-223
Curent - Quiescent (Iq) 10mA Curent - ieșire 1A