RPA60-2415SFW
RECOM PowerRECOM Power
RPA60-2415SFW Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RPA60-2415SFW
Producator / Marca: RECOM Power
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 15V 60W
Foi de date: RPA60-2415SFW.pdf
  • Mesaj
Specificațiile RPA60-2415SFW
Număr parc RPA60-2415SFW Producător RECOM Power
Descriere DC DC CONVERTER 15V 60W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1707 pcs Fișa cu date RPA60-2415SFW.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 15V Tensiune - Izolare 1.5kV
Tensiune - Intrare (Min) 9V Tensiune - Intrare (Max) 36V
Tip Isolated Module Pachetul dispozitivului furnizor -
Dimensiune / Dimensiune 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm) Serie POWERLINE RPA60-FW
Putere (Wați) 60W ambalare Tube
Pachet / Caz 6-DIP Module, 5 Leads Alte nume 30004420
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C (With Derating) Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Eficienţă 93.3% descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 4A 9V - 36V Input
Curent - Ieșire (Max) 4A Aplicații ITE (Commercial), Railway
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
RPA60-2415SFW/N-HC
RPA60-2415SFW/N-HC
Producători: RECOM Power
Descriere: DC DC CONVERTER 15V 60W
In stoc: 1516 pcs
Descarca: RPA60-2415SFW/N-HC.pdf
RFQ
RPA60-2415SFW/P-HC
RPA60-2415SFW/P-HC
Producători: RECOM Power
In stoc: 1628 pcs
Descarca: RPA60-2415SFW/P-HC.pdf
RFQ
RPA60-2415SFW/P
RPA60-2415SFW/P
Descarca: RPA60-2415SFW/P.pdf
RPA60-2412SFW-HC
RPA60-2412SFW-HC
Descriere: DC DC CONVERTER 12V 60W
Descarca: RPA60-2412SFW-HC.pdf
RPA60-2415SFW/N
RPA60-2415SFW/N
Descarca: RPA60-2415SFW/N.pdf
RPA60-2412SFW/N-HC
RPA60-2412SFW/N-HC
Descarca: RPA60-2412SFW/N-HC.pdf
RPA60-2415SFW-HC
RPA60-2415SFW-HC