RPA60-2415SFW/N
RECOM PowerRECOM Power
RPA60-2415SFW/N Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RPA60-2415SFW/N
Producator / Marca: RECOM Power
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 15V 60W
Foi de date: RPA60-2415SFW/N.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RPA60-2415SFW/N
Număr parc RPA60-2415SFW/N Producător RECOM Power
Descriere DC DC CONVERTER 15V 60W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1558 pcs Fișa cu date RPA60-2415SFW/N.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 15V Tensiune - Izolare 1.5kV
Tensiune - Intrare (Min) 9V Tensiune - Intrare (Max) 36V
Tip Isolated Module Pachetul dispozitivului furnizor -
Dimensiune / Dimensiune 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm) Serie POWERLINE RPA60-FW
Putere (Wați) 60W ambalare Tube
Pachet / Caz 6-DIP Module Alte nume 30004428
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C (With Derating) Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Eficienţă 93.3% descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 4A 9V - 36V Input
Curent - Ieșire (Max) 4A Caracteristici de control Enable, Active Low
Aplicații ITE (Commercial), Railway
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
RPA60-2415SFW
RPA60-2415SFW
Producători: RECOM Power
Descriere: DC DC CONVERTER 15V 60W
In stoc: 1707 pcs
Descarca: RPA60-2415SFW.pdf
RFQ
RPA60-2424SFW/N
RPA60-2424SFW/N
Producători: RECOM Power
Descriere: DC DC CONVERTER 24V 60W
In stoc: 1721 pcs
Descarca: RPA60-2424SFW/N.pdf
RFQ
RPA60-2415SFW/N-HC
RPA60-2415SFW/N-HC