RPA20-2415DAW/P-HC
RECOM PowerRECOM Power
RPA20-2415DAW/P-HC Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RPA20-2415DAW/P-HC
Producator / Marca: RECOM Power
Descrierea produsului DC DC CONVERTER +/-15V 20W
Foi de date: RPA20-2415DAW/P-HC.pdf
  • Mesaj
Specificațiile RPA20-2415DAW/P-HC
Număr parc RPA20-2415DAW/P-HC Producător RECOM Power
Descriere DC DC CONVERTER +/-15V 20W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1931 pcs Fișa cu date RPA20-2415DAW/P-HC.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 -15V Tensiune - Ieșire 1 15V
Tensiune - Izolare 1.6kV Tensiune - Intrare (Min) 9V
Tensiune - Intrare (Max) 36V Tip Isolated Module
Pachetul dispozitivului furnizor 6-DIP Module Dimensiune / Dimensiune 1.00" L x 1.00" W x 0.66" H (25.4mm x 25.4mm x 16.8mm)
Serie POWERLINE RPA20-AW Putere (Wați) 20W
ambalare Tube Pachet / Caz 6-DIP Module
Alte nume 30004387 Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (With Derating)
Numărul de ieșiri 2 Tipul de montare Through Hole
Caracteristici Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO Eficienţă 88%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 670mA, 670mA 9V - 36V Input Curent - Ieșire (Max) 670mA, 670mA
Caracteristici de control Enable, Active High Aplicații ITE (Commercial), Railway
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
RPA20-2415SAW/P
RPA20-2415SAW/P
Producători: RECOM Power
Descriere: DC DC CONVERTER 15V 20W
In stoc: 2065 pcs
Descarca: RPA20-2415SAW/P.pdf
RFQ
RPA20-2415SAW/P-HC
RPA20-2415SAW/P-HC
Producători: RECOM Power
In stoc: 2138 pcs
Descarca: RPA20-2415SAW/P-HC.pdf
RFQ
RPA20-2415DAW/P
RPA20-2415DAW/P