RPA20-2415DAW/N
RECOM PowerRECOM Power
RPA20-2415DAW/N Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RPA20-2415DAW/N
Producator / Marca: RECOM Power
Descrierea produsului DC DC CONVERTER +/-15V 20W
Foi de date: RPA20-2415DAW/N.pdf
  • Mesaj
Specificațiile RPA20-2415DAW/N
Număr parc RPA20-2415DAW/N Producător RECOM Power
Descriere DC DC CONVERTER +/-15V 20W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2261 pcs Fișa cu date RPA20-2415DAW/N.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 -15V Tensiune - Ieșire 1 15V
Tensiune - Izolare 1.6kV Tensiune - Intrare (Min) 9V
Tensiune - Intrare (Max) 36V Tip Isolated Module
Pachetul dispozitivului furnizor 6-DIP Module Dimensiune / Dimensiune 1.00" L x 1.00" W x 0.40" H (25.4mm x 25.4mm x 10.2mm)
Serie POWERLINE RPA20-AW Putere (Wați) 20W
ambalare Tube Pachet / Caz 6-DIP Module
Alte nume 30004369 Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (With Derating)
Numărul de ieșiri 2 Tipul de montare Through Hole
Caracteristici Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO Eficienţă 88%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 670mA, 670mA 9V - 36V Input Curent - Ieșire (Max) 670mA, 670mA