RPA20-2412DAW/P
RECOM PowerRECOM Power
RPA20-2412DAW/P Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RPA20-2412DAW/P
Producator / Marca: RECOM Power
Descrierea produsului DC DC CONVERTER +/-12V 20W
Foi de date: RPA20-2412DAW/P.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
30 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RPA20-2412DAW/P
Număr parc RPA20-2412DAW/P Producător RECOM Power
Descriere DC DC CONVERTER +/-12V 20W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2513 pcs Fișa cu date RPA20-2412DAW/P.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -12V
Tensiune - Ieșire 1 12V Tensiune - Izolare 1.6kV
Tensiune - Intrare (Min) 9V Tensiune - Intrare (Max) 36V
Tip Isolated Module Pachetul dispozitivului furnizor -
Dimensiune / Dimensiune 1.00" L x 1.00" W x 0.40" H (25.4mm x 25.4mm x 10.2mm) Serie RPA20-AW
Putere (Wați) 20W ambalare Tube
Pachet / Caz 6-DIP Module Alte nume 30004380
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (With Derating) Numărul de ieșiri 2
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Eficienţă 88% descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 830mA, 830mA 9V - 36V Input
Curent - Ieșire (Max) 830mA, 830mA Caracteristici de control Enable, Active High
Aplicații ITE (Commercial), Railway
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
RPA20-2412SAW/N
RPA20-2412SAW/N
Producători: RECOM Power
Descriere: DC DC CONVERTER 12V 20W
In stoc: 2480 pcs
Descarca: RPA20-2412SAW/N.pdf
RFQ
RPA20-2412DAW/P-HC
RPA20-2412DAW/P-HC
Producători: RECOM Power