RPA20-2405SAW/P
RECOM PowerRECOM Power
RPA20-2405SAW/P Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RPA20-2405SAW/P
Producator / Marca: RECOM Power
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 5V 20W
Foi de date: RPA20-2405SAW/P.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
30 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RPA20-2405SAW/P
Număr parc RPA20-2405SAW/P Producător RECOM Power
Descriere DC DC CONVERTER 5V 20W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1920 pcs Fișa cu date RPA20-2405SAW/P.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 5V Tensiune - Izolare 1.6kV
Tensiune - Intrare (Min) 9V Tensiune - Intrare (Max) 36V
Tip Isolated Module Pachetul dispozitivului furnizor -
Dimensiune / Dimensiune 1.00" L x 1.00" W x 0.40" H (25.4mm x 25.4mm x 10.2mm) Serie RPA20-AW
Putere (Wați) 20W ambalare Tube
Pachet / Caz 6-DIP Module Alte nume 30004377
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (With Derating) Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Eficienţă 88% descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 4A 9V - 36V Input
Curent - Ieșire (Max) 4A Caracteristici de control Enable, Active High