RP40-2405SFR/N
RECOM PowerRECOM Power
RP40-2405SFR/N Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RP40-2405SFR/N
Producator / Marca: RECOM Power
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 5V 40W
Foi de date: RP40-2405SFR/N.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 920 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 920 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
9 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RP40-2405SFR/N
Număr parc RP40-2405SFR/N Producător RECOM Power
Descriere DC DC CONVERTER 5V 40W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 920 pcs Fișa cu date RP40-2405SFR/N.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 5V
Tensiune - Izolare 1.6kV Tensiune - Intrare (Min) 9V
Tensiune - Intrare (Max) 36V Tip Isolated Module
Pachetul dispozitivului furnizor 6-DIP Module Dimensiune / Dimensiune 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Serie POWERLINE RP40-FR Putere (Wați) 40W
ambalare Tube Pachet / Caz 6-DIP Module
Alte nume 30004086 Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C (With Derating)
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Through Hole
Caracteristici Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO Eficienţă 91%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 8A 9V - 36V Input Curent - Ieșire (Max) 8A
Caracteristici de control Enable, Active Low Aplicații ITE (Commercial), Railway
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
RP40-2405SFR/N-HC
RP40-2405SFR/N-HC
Producători: RECOM Power
Descriere: DC DC CONVERTER 5V 40W