RP40-123.3SG
RECOM PowerRECOM Power
RP40-123.3SG Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RP40-123.3SG
Producator / Marca: RECOM Power
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 3.3V 40W
Foi de date: RP40-123.3SG.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RP40-123.3SG
Număr parc RP40-123.3SG Producător RECOM Power
Descriere DC DC CONVERTER 3.3V 40W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1254 pcs Fișa cu date RP40-123.3SG.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 3.3V Tensiune - Izolare 1.6kV
Tensiune - Intrare (Min) 9V Tensiune - Intrare (Max) 18V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.00" L x 2.00" W x 0.40" H (50.8mm x 50.8mm x 10.2mm)
Serie POWERLINE RP40-G Putere (Wați) 40W
ambalare Tube Pachet / Caz 9-DIP Module
Alte nume 30000874
RP40123.3SG
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Through Hole
Caracteristici Remote On/Off, OCP, OVP, SCP, UVLO Eficienţă 84%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 8A 9V - 18V Input Curent - Ieșire (Max) 8A