RP20-1212DF
RECOM PowerRECOM Power
RP20-1212DF Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RP20-1212DF
Producator / Marca: RECOM Power
Descrierea produsului DC DC CONVERTER +/-12V 20W
Foi de date: RP20-1212DF.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
9 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RP20-1212DF
Număr parc RP20-1212DF Producător RECOM Power
Descriere DC DC CONVERTER +/-12V 20W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1769 pcs Fișa cu date RP20-1212DF.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -12V
Tensiune - Ieșire 1 12V Tensiune - Izolare 1.6kV
Tensiune - Intrare (Min) 9V Tensiune - Intrare (Max) 18V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Serie POWERLINE RP20-F Putere (Wați) 20W
ambalare Tube Pachet / Caz 6-DIP Module
Alte nume 30000813
RP201212DF
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Numărul de ieșiri 2 Tipul de montare Through Hole
Caracteristici OCP, OVP, SCP, UVLO Eficienţă 86%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 833mA, 833mA 9V - 18V Input Curent - Ieșire (Max) 833mA, 833mA