RP20-1212DF-HC
RECOM PowerRECOM Power
RP20-1212DF-HC Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RP20-1212DF-HC
Producator / Marca: RECOM Power
Descrierea produsului DC DC CONVERTER +/-12V 20W
Foi de date: RP20-1212DF-HC.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
20 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RP20-1212DF-HC
Număr parc RP20-1212DF-HC Producător RECOM Power
Descriere DC DC CONVERTER +/-12V 20W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1753 pcs Fișa cu date RP20-1212DF-HC.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -12V
Tensiune - Ieșire 1 12V Tensiune - Izolare 1.6kV
Tensiune - Intrare (Min) 9V Tensiune - Intrare (Max) 18V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Serie POWERLINE RP20-F Putere (Wați) 20W
ambalare Tube Pachet / Caz 6-DIP Module
Alte nume 30001822
RP201212DFHC
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Numărul de ieșiri 2 Tipul de montare Through Hole
Caracteristici OCP, OVP, SCP, UVLO Eficienţă 86%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 833mA, 833mA 9V - 18V Input Curent - Ieșire (Max) 833mA, 833mA
Caracteristici de control Enable, Active High Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
RP20-1212DA/P-HC
RP20-1212DA/P-HC
Producători: RECOM Power
Descriere: DC DC CONVERTER +/-12V 20W
In stoc: 1338 pcs
Descarca: RP20-1212DA/P-HC.pdf
RFQ
RP20-1212SA/N-HC
RP20-1212SA/N-HC
Producători: RECOM Power
In stoc: 1422 pcs
Descarca: RP20-1212SA/N-HC.pdf
RFQ
RP20-1212DF
RP20-1212DF