RP15-2412DAW
RECOM PowerRECOM Power
RP15-2412DAW Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RP15-2412DAW
Producator / Marca: RECOM Power
Descrierea produsului DC DC CONVERTER +/-12V 15W
Foi de date: RP15-2412DAW.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
8 pcs
16 pcs
32 pcs
56 pcs
104 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RP15-2412DAW
Număr parc RP15-2412DAW Producător RECOM Power
Descriere DC DC CONVERTER +/-12V 15W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1455 pcs Fișa cu date RP15-2412DAW.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -12V
Tensiune - Ieșire 1 12V Tensiune - Izolare 1.6kV
Tensiune - Intrare (Min) 9V Tensiune - Intrare (Max) 36V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 1.00" L x 1.00" W x 0.39" H (25.4mm x 25.4mm x 9.9mm)
Serie POWERLINE RP15-AW Putere (Wați) 15W
ambalare Tube Pachet / Caz 6-DIP Module, 5 Leads
Alte nume 30001099
RP152412DAW
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Numărul de ieșiri 2 Tipul de montare Through Hole
Caracteristici OCP, OVP, SCP Eficienţă 87%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 625mA, 625mA 9V - 36V Input Curent - Ieșire (Max) 625mA, 625mA
Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
RP15-2412DAW-HC
RP15-2412DAW-HC
Producători: RECOM Power
Descriere: DC DC CONVERTER +/-12V 15W
In stoc: 1678 pcs
Descarca: RP15-2412DAW-HC.pdf
RFQ
RP15-2412DAW/N
RP15-2412DAW/N
Producători: RECOM Power
In stoc: 1528 pcs
Descarca: RP15-2412DAW/N.pdf
RFQ
RP15-2412DA/P
RP15-2412DA/P
Descarca: RP15-2412DA/P.pdf
RP15-2412DA
RP15-2412DA
Descarca: RP15-2412DA.pdf
RP15-2412DF
RP15-2412DF
Descarca: RP15-2412DF.pdf
RP15-2412DA-HC
RP15-2412DA-HC
Descarca: RP15-2412DA-HC.pdf
RP15-2412DAW/P-HC
RP15-2412DAW/P-HC
Descarca: RP15-2412DAW/P-HC.pdf
RP15-2412DA/N
RP15-2412DA/N
Descarca: RP15-2412DA/N.pdf
RP15-2412DA/P-HC
RP15-2412DA/P-HC
Descarca: RP15-2412DA/P-HC.pdf
RP15-2412DAW/P
RP15-2412DAW/P
Descarca: RP15-2412DAW/P.pdf
RP15-2412DA/N-HC
RP15-2412DA/N-HC
Descarca: RP15-2412DA/N-HC.pdf
RP15-2412DAW/N-HC
RP15-2412DAW/N-HC
Descarca: RP15-2412DAW/N-HC.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW