RP15-2412DA/N-HC
RECOM PowerRECOM Power
RP15-2412DA/N-HC Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RP15-2412DA/N-HC
Producator / Marca: RECOM Power
Descrierea produsului DC DC CONVERTER +/-12V 15W
Foi de date: RP15-2412DA/N-HC.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
20 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RP15-2412DA/N-HC
Număr parc RP15-2412DA/N-HC Producător RECOM Power
Descriere DC DC CONVERTER +/-12V 15W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1655 pcs Fișa cu date RP15-2412DA/N-HC.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -12V
Tensiune - Ieșire 1 12V Tensiune - Izolare 1.6kV
Tensiune - Intrare (Min) 18V Tensiune - Intrare (Max) 36V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 1.00" L x 1.00" W x 0.39" H (25.4mm x 25.4mm x 9.9mm)
Serie POWERLINE RP15-A Putere (Wați) 15W
ambalare Tube Pachet / Caz 6-DIP Module, 4 Leads
Alte nume 30001473
RP152412DA/NHC
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Numărul de ieșiri 2 Tipul de montare Through Hole
Caracteristici Remote On/Off, OCP, OVP, SCP Eficienţă 88%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 625mA, 625mA 18V - 36V Input Curent - Ieșire (Max) 625mA, 625mA
Caracteristici de control Enable, Active Low Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
RP15-2412DA
RP15-2412DA
Producători: RECOM Power
Descriere: DC DC CONVERTER +/-12V 15W