RP10-4815SAW/P
RECOM PowerRECOM Power
RP10-4815SAW/P Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RP10-4815SAW/P
Producator / Marca: RECOM Power
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 15V 10W
Foi de date: RP10-4815SAW/P.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
8 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RP10-4815SAW/P
Număr parc RP10-4815SAW/P Producător RECOM Power
Descriere DC DC CONVERTER 15V 10W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1552 pcs Fișa cu date RP10-4815SAW/P.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 15V Tensiune - Izolare 1.6kV
Tensiune - Intrare (Min) 18V Tensiune - Intrare (Max) 75V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 1.00" L x 1.00" W x 0.39" H (25.4mm x 25.4mm x 9.9mm)
Serie POWERLINE RP10-AW Putere (Wați) 10W
ambalare Tube Pachet / Caz 6-DIP Module
Alte nume 30004034 Temperatura de Operare -40°C ~ 81°C
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Through Hole
Caracteristici Remote On/Off, OCP, OVP, SCP, UVLO Eficienţă 90%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 670mA 18V - 75V Input Curent - Ieșire (Max) 670mA
Caracteristici de control Enable, Active High Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
RP10-4815SAW
RP10-4815SAW
Producători: RECOM Power
Descriere: DC DC CONVERTER 15V 10W
In stoc: 3744 pcs
Descarca:
RFQ
RP10-4815SA/XC-HC
RP10-4815SA/XC-HC
Producători: RECOM Power
In stoc: 2044 pcs
Descarca: RP10-4815SA/XC-HC.pdf
RFQ
RP10-4815SE-HC
RP10-4815SE-HC
Descarca: RP10-4815SE-HC.pdf
RP10-4815SAW/P-HC
RP10-4815SAW/P-HC