RP10-4815SA/XC
RECOM PowerRECOM Power
RP10-4815SA/XC Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RP10-4815SA/XC
Producator / Marca: RECOM Power
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 15V 10W
Foi de date: RP10-4815SA/XC.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
8 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RP10-4815SA/XC
Număr parc RP10-4815SA/XC Producător RECOM Power
Descriere DC DC CONVERTER 15V 10W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1971 pcs Fișa cu date RP10-4815SA/XC.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 15V Tensiune - Izolare 1.6kV
Tensiune - Intrare (Min) 36V Tensiune - Intrare (Max) 75V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 1.00" L x 1.00" W x 0.39" H (25.4mm x 25.4mm x 9.9mm)
Serie POWERLINE RP10-A Putere (Wați) 10W
ambalare Tube Pachet / Caz 6-DIP Module, 5 Leads
Alte nume 30004249 Temperatura de Operare -40°C ~ 80°C
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Through Hole
Caracteristici OCP, OVP, SCP, UVLO Eficienţă 90%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 670mA 36V - 75V Input Curent - Ieșire (Max) 670mA