REC5-123.3SRW/H6/C/SMD-R
RECOM PowerRECOM Power
REC5-123.3SRW/H6/C/SMD-R Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: REC5-123.3SRW/H6/C/SMD-R
Producator / Marca: RECOM Power
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 3.3V 5W
Foi de date: REC5-123.3SRW/H6/C/SMD-R.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile REC5-123.3SRW/H6/C/SMD-R
Număr parc REC5-123.3SRW/H6/C/SMD-R Producător RECOM Power
Descriere DC DC CONVERTER 3.3V 5W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5076 pcs Fișa cu date REC5-123.3SRW/H6/C/SMD-R.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 3.3V Tensiune - Izolare 6kV
Tensiune - Intrare (Min) 9V Tensiune - Intrare (Max) 18V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 1.26" L x 0.78" W x 0.44" H (32.0mm x 19.9mm x 11.2mm)
Serie ECONOLINE REC5 Putere (Wați) 5W
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 24-SMD Module, 18 Leads
Alte nume 10009333
REC5123.3SRW/H6/C/SMDR
Temperatura de Operare -40°C ~ 75°C
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Surface Mount
Caracteristici SCP Eficienţă 77%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 1A 9V - 18V Input Curent - Ieșire (Max) 1A