REC5-123.3SRW/H6/A/SMD/CTRL-R
RECOM PowerRECOM Power
REC5-123.3SRW/H6/A/SMD/CTRL-R Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: REC5-123.3SRW/H6/A/SMD/CTRL-R
Producator / Marca: RECOM Power
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 3.3V 5W
Foi de date: REC5-123.3SRW/H6/A/SMD/CTRL-R.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile REC5-123.3SRW/H6/A/SMD/CTRL-R
Număr parc REC5-123.3SRW/H6/A/SMD/CTRL-R Producător RECOM Power
Descriere DC DC CONVERTER 3.3V 5W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4772 pcs Fișa cu date REC5-123.3SRW/H6/A/SMD/CTRL-R.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 3.3V Tensiune - Izolare 6kV
Tensiune - Intrare (Min) 9V Tensiune - Intrare (Max) 18V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 1.26" L x 0.78" W x 0.44" H (32.0mm x 19.9mm x 11.2mm)
Serie ECONOLINE REC5 Putere (Wați) 5W
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 24-SMD Module, 18 Leads
Alte nume 10009339
REC5123.3SRW/H6/A/SMD/CTRLR
Temperatura de Operare -40°C ~ 75°C
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Surface Mount
Caracteristici Remote On/Off, SCP Eficienţă 77%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 1A 9V - 18V Input Curent - Ieșire (Max) 1A
Caracteristici de control Enable, Active Low Aplicații ITE (Commercial), Medical
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
REC5-123.3SRW/H6/A/SMD/CTRL
REC5-123.3SRW/H6/A/SMD/CTRL
Producători: RECOM Power
Descriere: DC DC CONVERTER 3.3V 5W