REC15-2415D/H3
RECOM PowerRECOM Power
REC15-2415D/H3 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: REC15-2415D/H3
Producator / Marca: RECOM Power
Descrierea produsului DC DC CONVERTER +/-15V 15W
Foi de date: REC15-2415D/H3.pdf
  • Mesaj
Specificațiile REC15-2415D/H3
Număr parc REC15-2415D/H3 Producător RECOM Power
Descriere DC DC CONVERTER +/-15V 15W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3851 pcs Fișa cu date REC15-2415D/H3.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -15V
Tensiune - Ieșire 1 15V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 18V Tensiune - Intrare (Max) 36V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Serie ECONOLINE REC15 Putere (Wați) 15W
ambalare Tube Pachet / Caz 6-DIP Module
Alte nume REC152415D/H3 Temperatura de Operare -40°C ~ 71°C
Numărul de ieșiri 2 Tipul de montare Through Hole
Caracteristici Remote On/Off, OCP, SCP Eficienţă 86%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 500mA, 500mA 18V - 36V Input Curent - Ieșire (Max) 500mA, 500mA
Caracteristici de control Enable, Active High Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
REC15-2415D/H2
REC15-2415D/H2
Producători: RECOM Power
Descriere: DC DC CONVERTER +/-15V 15W
In stoc: 3441 pcs
Descarca: REC15-2415D/H2.pdf
RFQ
REC15-2412SZ/H3/M/X2
REC15-2412SZ/H3/M/X2
Producători: RECOM Power
Descriere: DC DC CONVERTER 12V 15W
In stoc: 2127 pcs
Descarca: REC15-2412SZ/H3/M/X2.pdf
RFQ
REC15-2415D/H3/M
REC15-2415D/H3/M